Veri Kurtarma SQL

SQL Verileriniz İçin Son Şans!

Resim
Güncel yazılımların birçoğu verileri depolamak için Microsoft SQL veritabanı kullanmaktadır. Microsoft SQL Server üzerinde tüm veriler çok büyük boyutlara ulaşabilen bir ya da birkaç dosyada saklanmaktadır. Bu da verilerin yedeklenmesi ve sağlam olarak depolanmasında sorunlara yol açmaktadır. Herhangi bir sorundan dolayı bir dosyanın kaybı ya da bozulması ile tüm veriler erişilemez duruma gelebilmektedir. Dosyaların büyüklüğü ve çalıştırılabilmesi için bütünlük gerektirmesi, bu tip durumlarda, standart veri kurtarma hizmetlerinin çoğu zaman yetersiz kalmasına yol açmaktadır. Standart veri kurtarma çalışmaları yapısı gereği daha çok dosya seviyesine odaklanır. Çalışmalar sonucu dosyanın bozuk ya da eksik olarak elde edilmesi durumunda, standart onarım yöntemleri dışında, gelişmiş çözüm sağlanamaz. Bunun dışında, veri dosyasına erişim sağlanabildiği halde veritabanı içeriğinde oluşmuş başka sorunlar varsa (bozulmalar, kayıt ya da tabloların silinmesi vs.) yine standart veri kurtarma hizmetleri sınırlı çözüm üretebilir.
Veri Kurtarma SQL ile Tanışın!

Resim
Piramid bu tür sorunlar için özellikle MSSQL Server veritabanı dosyaları üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bozulan veritabanından olabilecek en yüksek geri dönüşümü sağlamak için özel, ileri düzey yazılımsal çözümler üretmiştir. 1999 yılından beri yürütülen veri kurtarma çalışmalarının deneyimleri ile üretilmiş olan bu çözümler, Piramid tarafından, duruma ve müşteriye özel uyarlamalar ile sonuca ulaşmayı sağlayan bir hizmete dönüştürülmüştür. Yapılan çalışmalarda olanaksız görünen pek çok durumda, hayati önemdeki verilere erişilmesi sağlanarak başarılı sonuçlar alınmış, çok önemli maddi kayıpların önüne geçilmiştir.Veritabanı ve veritabanında yaşanan veri kayıpları ile ilgili ayrıntı bilgi için tıklayınız...

Hangi Durumlarda Veri Kurtarma SQL ile Sonuç Alınabilir?

Aşağıdaki ve benzeri sorunlar sonucu SQL Veritabanı içerisindeki verileriniz erişilemez hale geldiğinde Piramid Veri Kurtarma SQL ile sonuca ulaşma şansı yakalayabilirsiniz.

Veritabanı Dosyası ile İlgili Oluşan Sorunlar
 • Silinen veritabanı
 • Bütünlüğü bozulan veritabanı
 • Üzerine veri yazılan veritabanı
 • Dosyalarının bir kısmı kaybolmuş/silinmiş veritabanı
Veritabanı Tabloları ya da Kayıtları ile İlgili Oluşan Sorunlar
 • Silinen tablo ya da kayıtlar
 • Üzerine veri yazılan tablo ya kayıtlar
Donanımsal Sorunlar
 • Donanımsal olarak erişilemeyen ortam
 • Donanımsal sorunlar nedeniyle kısmi erişim sağlanabilen ortam
Dosya Sistemleri ile İlgili Yazılımsal Sorunlar
 • Bozulan dosya sistemi
 • Yeniden biçimlendirilmiş ortam
 • Üzerine veri yazılmış ortam
Başvuru için tıklayınız....

Bu Hizmetten Yararlanılarak Sonuç Alınabilecek Diğer Veritabanları

Çalışmalarımız, yaygın kullanımdan dolayı, doğal olarak, Microsoft SQL Server veritabanları üzerine yoğunlaşmış olmakla birlikte aşağıda sayılan tüm veritabanı ve veri depolama dosyaları üzerinde hizmetten yararlanılarak sonuç alınabilir.
 • Diğer standart veritabanları (MySQL, Oracle,Firebird, PostgreSQL gibi)
 • dBase, Paradox gibi eski veri yapıları
 • Özel olarak yaratılmış, programa özgü veri depolama yapıları

Başvuru

Resim
Bu hizmetten hemen yararlanmak için aşağıdaki istek formunu doldurup yazıcıdan çıkarın ve yetkili kişi tarafından imzalanmış olarak veri depolama aygıtınız (sabit disk, taşınabilir disk vs.) veya bilgisayarınız ile birlikte adresimize ulaştırın.

Piramid Veri Kurtarma İstek Formu


Piramid Veri Kurtarma Fiyat Listesi


Daha fazla bilgi için bize ulaşın ve ayrıntıları öğrenin...