Verilerinize Erişemiyorsanız...

Hemen bilgisayarınızı kapatın!

Resim
Sabit disk üzerinde arıza gözlemlediğinizde (hiç çalışmama, sistem tarafından algılanmama, gürültülü çalışma, hatalı dosya uyarısı v.b.) hemen bilgisayarınızı kapatın. (Yapabilirseniz normal kapatma yöntemleri ile; Oturumu kapat, Down, Shut Down gibi...)

Hiçbir şey denemeyin!

Resim
Bilgisayarınızı kapattıktan sonra yapacağınız her türlü açma ve kurtarma denemesinin sabit diskinizdeki hasarı arttırabileceğini dikkate alarak bu tür işlemlerden uzak durun. Unutmayın ki bilinçsizce denemelerin yapıldığı disklerin pek çoğunda verilerin büyük bir çoğunluğu (ya da tamamı) kurtarılamaz duruma gelebilmektedir.

Donanım arızaları incelenmeden yazılımla kurtarma yapmaya çalışmayın!

Resim
Kullanılacak herhangi bir veri kurtarma yazılımının, sebebi tam tespit edilmemiş bir arızada daha büyük donanım arızaları oluşturabileceğini ve bu arızaların belki de diskinizdeki bilgilere bir daha hiç erişememenize veya bu erişimin maliyetinin çok yükselmesine sebep olabileceğini unutmayın.

Yedeklerinizi kontrol edin !

Resim
Sakin olun ve verilerinizin yedeği olup olmadığını ve bu yedeklerin ne kadar eski olduğunu düşünerek bilgisayarınızın üzerindeki verilerin kaybolması halinde meydana gelecek kayıplarınızı belirleyin.

Diski üzerine bir şey kaydetmeyin, silmeyin, formatlamayın!

Resim
Yedekleriniz olsa dahi; olan yedeklerinizi test etmeden bozulan sabit diskinizin üzerinde formatlama, yeniden sistem yükleme gibi işlemler yapmayın ve yaptırmayın. Deneyimlerimiz kullanıcıların bir çoğundaki yedeklerin bozuk ya da hatalı olduğunu göstermiştir. Yedekleri test edip verilerinizin sağlamlığından emin olduktan sonra Veri Kurtarma İşlemine ihtiyacınız olup olmadığına karar verin.

Uzmana danışın !

Resim
Neler yapılabileceği konusunda mutlaka bir uzman bir kuruluştan yardım alın.
Veri kurtarma ve güvenliği konusunda deneyimlerimizden yararlanmak isterseniz e-posta veya telefonla  bize ulaşabilirsiniz
Resim
Piramid Veri Kurtarma hizmetinden hemen yararlanmak için aşağıdaki talep formunu doldurup yazıcıdan çıkarın ve yetkili kişi tarafından imzalanmış olarak arızalı disk veya bilgisayarınız ile birlikte adresimize ulaştırın.

Piramid VeriKurtarma Talep Formu


Piramid VeriKurtarma Fiyat Listesi


Hemen bize ulaşın ve ayrıntıları öğrenin...